Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
 • Zobrazit

Dodací podmínky

 

Provozovatel on-line knihkupectví www.jazykarec.cz  je společnost MONTANEX-distribuce, s.r.o., Výstavní 10, 709 00 Ostrava stanovuje následující dodací podmínky:

 1. U každého zboží v katalogu je uveden údaj "dostupnost". Tento údaj znamená v jaké lhůtě je zboží zabaleno a předáno dopravci. Jestliže je v jedné objednávce více druhů zboží s různými lhůtami expedice, platí pro vyřízení celé objednávky lhůta expedice nejdelší. Při platbě bankovním převodem počíná expedice následující den po připsání peněz na náš bankovní účet. Zvolíte-li osobní odběr je nutné domluvit se, kdy bude pro Vás publikace připravena k převzetí. Osobním odběrem se rozumí převzetí zboží v naší prodejně na ul. Cihelní 760 /35, Ostrava (areál Auto Heller)
 2. Dopravu zboží na území České i Slovenské republiky zajišťujeme prostřednictvím spediční společnosti PPL nebo České pošty. Objednávky ze Slovenska jsou odesílány z České republiky z Ostravy. Platba je možná jen bankovním převodem, faktura je vystavena v eurech podle aktuálního kurzu. Termín dodání se prodlužuje asi o 14 dní. Ostatní země pouze po individuální dohodě.
 3. Jako prodávající neneseme zodpovědnost za případné nedostatky ve službách České pošty nebo spediční společnosti PPL.
 4. Při platbě dobírkou je zboží zasíláno na poštovní dobírku, kterou kupující zaplatí pří převzetí zboží, při platbě převodem z účtu zasíláme zboží běžným balíkem, jako variabilní číslo použijte číslo objednávky. Zboží odesíláme po připsání peněz na náš účet.
 5. V ceně zboží není zahrnuto poštovné. Poštovné neúčtujeme. Pokud zboží v objednávce nedosahuje výše 2500,- Kč, bude k ceně objednávky připočten manipulační poplatek Manipulační poplatek je uveden na faktuře (součást zásilky) a při potvrzení a odeslání závazné objednávky.

 

 1. Manipulační poplatek v ČR je účtováno v hodnotě:
 • a) dobírka Česká pošta: 122,- Kč, dobírka PPL : 122,- Kč
 • b) faktura se splatností nebo po připsání na účet : Česká pošta: 96,- Kč, PPL : 96,- Kč
 • Česká pošta - při odběru nad 2500,- Kč neúčtujeme manipulační poplatek (platí pro ČR) -PPL - při odběru nad 2500,- Kč neúčtujeme manipulační poplatek (platí pro ČR)
 1. Manipulační poplatek v SR (do 5 kg) je účtováno v hodnotě:
 • faktura se splatností nebo po připsání na účet: Česká pošta: 260,- Kč(do 5 kg), PPL: 300,- Kč.
 • V případě vyšší váhy je cena manipulačního poplatku stanovena individuálně. 
  Knihy na území Slovenské republiky nezasíláme na dobírku!
   
 • Doklady o koupi zboží je kupující povinen uschovat pro případ reklamace, stejně jako doklad o zaplacení a doručení zboží.

  Tyto dodací podmínky platí od 4.září 2013.
  MONTANEX-distribuce, s.r.o., Cihelní 760/35, 70200 Ostrava
  mobil: +420 596 621 161
  IČO : 25363093 DIČ: CZ25363093
  e-mail: jazykarec@vsechnyknihy.cz
  Korespondenční adresa: Cihelní 760/35, Ostrava 702 00
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
JazykaRec.cz - pedagogické,logopedické, didaktické pomůcky, knihy pro práci s dětmi, pro rozvíjení osobnosti dítěte. tel.: 599 505 511

JavaScript musí být povolen